Specjalista ds. wsparcia technicznego z j. obcymi

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Warszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży IT - poszukujemy kandydatów z biegłą znajomością języka Hiszpańskiego lub Niemieckiego, Francuskiego na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Obsługa przychodzących połączeń telefonicznych oraz e-maili od klientów zagranicznych
  • Zapewnienie profesjonalnego i rzetelnego wsparcia dla klientów
  • Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń
  • Określanie priorytetów nadchodzących zgłoszeń

WYMAGANIA
  • Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta lub wsparciu technicznym

KORZYŚCI
  • Umowa o pracę
  • Liczne Szkolenia
  • Bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, dodatkowe ubezpieczenie)
  • Atrakcyjna lokalizacja
  • Premie

Numer referencyjny: 1-26-42511/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.