Specjalista ds. Wsparcia Technicznego ( Środki Ochrony Roślin)

Ciech S.A.

Nowa Sarzyna ( blisko Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg) - woj. podkarpackie, podkarpackie

Ciech S.A.

Od: Ciech S.A.
Miejsce pracy: Nowa Sarzyna ( blisko Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg) - woj. podkarpackie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Rolnictwo, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting

Ciech SA jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje kandydatów do pracy w Zakładach Chemicznych Organika Sarzyna SA, należących do Grupy Chemicznej Ciech, na stanowisku:

Specjalista ds. Wsparcia Technicznego

Środki Ochrony Roślin

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających wykorzystanie potencjału zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia pracy

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki rolnicze i pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w doradztwie produktowym i/lub działach sprzedaży (preferowana branża chemiczna albo rolnicza)
  • Znajomość problematyki środków ochrony roślin, ich aplikacji oraz technik uprawy roślin
  • Praktyczna znajomość technik obsługi klienta
  • Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (PowerPoint, Excel)
  • Bardzo dobra znajomość jednego z wymienionych języków: angielskiego, niemieckiego lub rosyjskiego
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych

Twoje zadania:

  • Zapewnienie klientom firmy profesjonalnego wsparcia technicznego
  • Ścisła współpraca z zespołami sprzedaży i marketingu w realizacji planów biznesowych
  • Aktywne pozyskiwanie i analiza informacji o potrzebach klientów
  • Inicjowanie projektów badawczo-rozwojowych nastawionych na opracowanie nowych produktów
  • Monitorowanie rynku i identyfikacja trendów

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk: