Specjalista ds. wsparcia technicznego dla środowisk Apple

IT Culture Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

ITC Spółka Akcyjna zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia technicznego dla środowisk Apple.

Więcej informacji o firmie znaleźć można na naszej stronie (www.itculture.eu)

Wymagania

Wymagania
• Znajomość urządzeń rodziny Apple (iPhone, iPad, iPod),
• Mile widziany certyfikat Apple Certified Support Professional (ACSP),
• Bardzo dobra znajomość systemów informatycznych (m.in. Systemy operacyjne MSWin, iOS, Sieci, Telekomunikacja, Hardware),
• Znajomość języka angielskiego,
• Bardzo dobra organizacja pracy,
• Wykształcenie minimum średnie,
• Komunikatywność.

Zapewniamy
• Specjalizację oraz szkolenia Apple Certified Technical Coordinator (ACTC) / Apple Certified System Administrator (ACSA),
• Długoletnią umowę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Dostęp do innowacyjnej technologii oraz wsparcie doświadczonej kadry specjalistów,
• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
• Pracę przy innowacyjnych projektach,
• Atrakcyjny pakiet socjalny [MultiSport, LuxMed].