specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 23939
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • administracja programem do obsługi mobilnej sprzedaży
  • wsparcie techniczne dla użytkowników centralnych i mobilnych
  • przygotowywanie analiz sprzedaży
  • przygotowywanie materiałów szkoleniowych
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • diagnozowanie problemów i błędów w działaniu systemów wspierających sprzedaż

Oczekiwania:
  • komunikatywność niezbędna do prowadzenia szkoleń techniczno-biznesowych dla użytkowników w terenie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • znajomość Windows 8.1/10 oraz urządzeń mobilnych (Windows mobile, Android, iOS)
  • podstawowa znajomość j.angielskiego
  • prawo jazdy

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)