Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Devire

Katowice, małopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Katowice

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma o profilu produkcyjnym, oferująca wysokiej jakości produkty elektroniczne dla różnych sektorów przemysłu. Z uwagi na rozwój organizacji poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów, współpraca i utrzymanie kontaktów handlowych
  • Wsparcie przy sporządzaniu ofert techniczno – handlowych
  • Obsługa posprzedażowa Klientów
  • Ścisłą współpraca z Inżynierami Sprzedaży i Działem Technicznym
  • Prowadzenie działań mających na celu maksymalizację zadowolenia Klienta

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na ww. stanowisku lub o zbliżonym zakresie obowiązków
  • Samodzielność w działaniu polegająca na umiejętności planowania pracy, ustalania priorytetów, przewidywania potencjalnych trudności i problemów
  • Dyspozycyjność oraz odpowiedzialność
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów
  • Bardzo dobrą znajomość obsługi komputera (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
  • Znajomość podstaw księgowości
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość budowania ścieżki kariery w strukturach firmy.
Devire Devire Devire Devire