Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

#AlaMatysek

Bielsko- Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. Sprzedaży / Internal Sales Associate

Miejsce pracy:Bielsko-Biała (województwo śląskie)

Zakres obowiązków:

  • Opieka posprzedażowa.
  • Odpowiadanie na zapytania ofertowe klientów.
  • Rozpatrywanie reklamacji klientów.
  • Przygotowywanie i archiwizowanie zamówień́, ofert i umów.
  • Kierowanie wewnętrznym obiegiem dokumentacji w zakresie przygotowanych umów.
  • Aktualizowanie danych klientów w bazie firmy.
  • Zarządzanie współpracą z dostawcami (terminowość́, jakość́ i ilość́ w zakresie dostaw).
  • Prezentowanie rozwiązań́ obejmujących produkty z portfolio firmy.
  • Podstawowe doradztwo w zakresie oferowanych produktów dla potencjalnych i stałych klientów.
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy, zwłaszcza z działem sprzedaży, w zakresie bieżącej realizacji umów dla klientów.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w firmie międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się̨ na rynku polskim.
  • Możliwość́ rozwoju w profesjonalnym środowisku zawodowym o wysokiej kulturze organizacyjnej.
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki płacowe.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie mimiumu średnie, mile widziane wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Zorientowanie na cel i wysoką jakość́ pracy.
  • Umiejętność́ pracy zespołowej.

Prezentacja firmy

Diagnozujemy potrzeby personalne i biznesowe. Budujemy indywidualne rela... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
kwartalne, półroczne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing