Opis stanowiska pracy

Centrum Automatyzacji Armatury – ekspert w zakresie układów napędowych zaworów i zasuw przemysłowych, w tym o parametrach krytycznych poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY

Główne zadania:

  • Aktywna współpraca z inżynierami i doradcami pracującymi w terenie
  • Obsługa zapytań i zamówień klientów firmy
  • Nadzór nad realizacją zamówień i projektów
  • Opracowywanie ofert handlowych i technicznych
  • Kontakt z dostawcami firmy (głównie zagranicznymi)

Nasze oczekiwania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne i otwartość na wiedzę techniczną (zapraszamy również osoby kończące studia techniczne)
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Sumienność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy, również pod presją czasu
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne

Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, opiekę medyczną, profesjonalne warsztaty sprzedażowe i szkolenia produktowe, atrakcyjny system wynagradzania i bardzo przyjazną atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" poniżej.

Prezentacja firmy

Centrum Automatyzacji Armatury ARNAP jest specjalizowanym dostawc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż