Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z jęz. niemieckim

HUSSAR Gruppa SA

Warszawa, 02-797, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, 02-797

HUSSAR Gruppa to firma specjalizującą się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań dla transportu. Produkujemy oraz sprzedajemy innowacyjne produkty pozwalające na oszczędności w trakcie transportu oraz wyeliminowanie strat w procesie. Produkty Hussar Innovations znacząco zmniejszają wydatki, gdy konieczna jest szybka naprawa plandeki, usunięcie z drogi plamy oleju, czy kontynuowanie jazdy na śliskiej, oblodzonej nawierzchni. Nasi klienci to przedsiębiorstwa z branży TSL, hurtownie i sklepy motoryzacyjne, a także kierowcy, którym zależy na poprawie komfortu i bezpieczeństwa jazdy

W związku z rozwojem i powiększaniem Działu Sprzedaży Hussar Innovations, poszukujemy kolejnej osoby na stanowisko:

Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży z biegłym językiem niemieckim

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

-Telefoniczna sprzedaż branżowych, innowacyjnych produktów Hussar Innovations

-Aktywne pozyskiwanie Klientów z rynków Europy Zachodniej

-Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

-Weryfikacja rynku pod kątem możliwości otwarcia nowych projektów sprzedażowych

-Negocjowanie warunków współpracy

-Dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta oraz budowanie długoterminowej relacji

-Kształtowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy

Oczekujemy :

-Doświadczenia w sprzedaży telefonicznej bądź bezpośredniej – warunek konieczny

-Znajomości języka niemieckiego pozwalającej na swobodną komunikację

-Znajomości technik sprzedaży i zasad budowania długotrwałych relacji z Klientami

-Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji pracy własnej

-Inicjatywy i kreatywności

-Wysokiej kultury osobistej

-Znajomość branży transportowej – mile widziana

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa +prowizja uzależniona od sprzedaży własnej)

-Niezbędne narzędzia pracy

-Pracę w dynamicznym zespole zorientowanym na wynik

-Możliwość rozwoju i awansu

-Prywatną opiekę medyczną