Specjalista ds. wsparcia sprzedaży w Contact Center

TUI Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli:

  • Pasjonują Cię podróże?
  • Jesteś otwarta/y, kontaktowa/y i lubisz pomagać innym?
  • Lubisz rozmawiać przez telefon, a obsługa komputera i maila nie jest Ci obca?
  • Potrafisz pracować w grupie, cenisz dobra atmosferę i szukasz stabilnej pracy?
  • A dodatkowo (mile widziane) masz doświadczenie na podobnym stanowisk

Zadania na stanowisku:

Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie! Jako Specjalista ds. wsparcia sprzedaży będziesz odpowiadać za obsługę klienta biznesowego - biur własnych, franczyzowych i agencyjnych TUI (telefonicznie i mailowo).

Oferujemy:

  • umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju również w ramach innych Działów pracę w ciekawym zespole z uśmiechniętymi ludźmi
  • pracę w systemie zmianowym (również weekendy)
  • szeroki pakiet profesjonalnych szkoleń
  • liczne study tour’y oraz atrakcyjne zniżki na produkty TUI
  • szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • czas na przerwę i pyszną kawę, którą zawsze jest z kim wypić!:)
To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią? Aplikuj do nas!