Specjalista ds. wsparcia sprzedaży (inwestycje budowlane)

Fulco System Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od: Fulco System Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. wsparcia sprzedaży zajmującego się współpracą z generalnymi wykonawcami, z architektami oraz inwestorami, w zakresie elementów małej architektury.

Zakres obowiązków:

  • wdrożenie się w branżę małej architektury (zagospodarowanie terenu, architektura krajobrazu, wyposażenie miejsc użyteczności publicznej) oraz w asortyment firmy,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z naszymi partnerami oraz klientami,
  • analiza potrzeb związanych z elementami małej architektury,
  • wsparcie procesu doradztwa technicznego oraz przygotowania oferty.

Zapewniamy:

  • dostęp do wiedzy i wdrożenie w niezbędne informacje branżowe oraz techniczne,
  • pracę w komfortowych warunkach z użyciem wysokiej klasy narzędzi,
  • ciekawą, dającą satysfakcję pracę przy wysokiej klasy produktach,
  • umowę o pracę,
  • dodatkowe benefity w postaci własnej siłowni i zajęć z trenerem personalnym,
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej na wyższe stanowiska.

Wymagamy:

  • odpowiedzialności i rzetelności,
  • chęci pracy i rozwoju,
  • zdolności interpersonalnych oraz związanych z syntezą informacji,

Mile widziane:

  • umiejętność projektowania w narzędziach CAD,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • podstawowa wiedza nt. rynku architektoniczno-budowlanego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość języka angielskiego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.