Specjalista ds. wsparcia sprzedaży - Dział Nasion

Osadkowski S.A.

Górzec, k. Strzelina, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Osadkowski SA skupia wokół siebie ludzi, dla których wyzwaniem jest tworzenie otaczającej rzeczywistości nadając jej nowe kierunki. Wierzymy, że to właśnie ludzie z ich profesjonalizmem i chęcią rozwoju stanowią o sile naszej firmy. Kierujemy się zasadami prawości i uczciwości budując partnerskie relacje w biznesie.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Górzec, k. Strzelina

Dział Nasion

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Współpraca z dostawcami w celu realizacji dostaw
  • Bieżący kontakt z handlowcami w celu realizacji zamówień
  • Rozliczanie dokumentów zakupowych
  • Kontakty z WIORIN-em, jednostkami terenowymi Inspekcji Nasiennej

Wymagania:

  • Wykształcenie rolnicze
  • Doświadczenie w branży rolniczej będzie mile widziane – szczególnie w branży nasiennej
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność efektywnej pracy zespołowej
  • Otwartość na wyzwania i zmiany
  • Dyspozycyjność, zaangażowanie w pracę, punktualność oraz kreatywność
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Czynne prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w młodym prężnym zespole
  • Zatrudnienie w renomowanej i nowoczesnej firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Szkolenia specjalistyczne oraz dostęp do najnowocześniejszej techniki i wiedzy
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na pomysły

Termin składania aplikacji: 30.04.2017

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Logistyka