Specjalista ds. wsparcia sprzedaży B2B (praca zdalna)

LingConnect

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami
  • Sprzedaż usług tłumaczeniowych
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Ścisła współpraca z kluczowymi klientami
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wsparcie doradcze dla klientów
  • Bieżące raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Łatwość nawiązywania i utrzymywania długofalowych relacji z klientami
  • Doskonała organizacja pracy
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Znajomość standardów profesjonalnej obsługi klienta
  • Pozytywne usposobienie

Oferujemy:

  • Pracę na cały etat lub pół etatu (do wyboru)
  • Doskonałe warunki do rozwoju zawodowego
  • Ambitne zadania
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie podstawowe + system premiowy)
  • Komfortowe warunki pracy
  • Indywidualny program szkoleń

Prezentacja firmy

Firma działa w branży IT i w branży Tłumaczenia.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Call Center / Telemarketing