Specjalista ds. Wsparcia Projektu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych klientów do zespołu Działu wsparcia Sprzedaży/Biura Projektów i Jakości poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Wsparcia ProjektuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Wsparcie Kierownika Projektu w realizacji zadań projektowych:

  • zarządzanie repozytorium projektu
  • zarządzanie procesami raportowania
  • organizacja spotkań projektowych,
  • monitorowanie finansów projektowych,
  • prowadzenie rejestrów projektowych,
  • prowadzenie korespondencji zewnętrznej

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Praktyczna znajomość programów pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Komunikatywność,  umiejętność pracy w zespole, zaangażowane w realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.