Specjalista ds. wsparcia produktu z j. obcym (k/m)

CPL Jobs Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Lokalizacja: Wrocław

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR.
Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z kapitałem amerykańskim, obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia produktu z j. obcym (k/m)

Zadania:

  • Rozwiązywanie problemów w zakresie codziennego użytkowania programów
  • Techniczny i funkcjonalny rozwój oprogramowania typu ERP
  • Wsparcie klienta w zakresie funkcjonalności produktu, środowiska operacyjnego, konfiguracji systemu czy instalacji
  • Codzienny kontakt z klientami drogą telefoniczną i mailową
  • Analiza działań i optymalizacja procedur
  • Przygotowywanie raportów i sprawozdań

Wymagania:

  • Biegła znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, holenderski lub włoski
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze: sprzedaży, finansach, księgowości
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość SQL, Citrix oraz aplikacji ERP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Umowę o pracę
  • Rozbudowany pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w ścisłym centrum Wrocławia
  • Pakiet szkoleń wdrażających
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.