Specjalista ds wsparcia osób niepełnosprawnych

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby realizującej wsparcie bezpośrednie dla niepełnosprawnych uczestników prowadzonych przez Fundację projektów.

Zakres zadań:

- wspieranie uczestników w/w projektów w rozwiązywaniu problemów i osiąganiu wytyczonych celów (w tym coaching), zarówno w sferze rozwoju osobistego, jak i wchodzenia/powrotu na rynek pracy, poszukiwania zatrudnienia oraz adaptowania się w miejscu pracy w pierwszym jego okresie,

- prowadzenie rekrutacji uczestników realizowanych przez Fundację projektów.

- tworzenie i realizacja indywidualnych planów działań oraz odpowiednie dopasowywanie wsparcia.

- prowadzenie działań informacyjno – promocyjnych dotyczących realizowanych przez Fundację działań, skierowanych do osób niepełnosprawnych i ich otoczenia (w tym praca z rodzinami niepełnosprawnych uczestników projektów),

- realizacja wsparcia typu asystenckiego dla niepełnosprawnych uczestników projektów realizowanych przez Fundację (w tym również podczas dojazdu na zajęcia, powrotu z nich itp).

- prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami projektowymi.

- organizacja i nadzór nad prowadzonymi zajęciami pod względem logistycznym itp.

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego jest bardzo otwarta na zatrudnianie osób niepełnosprawnych.

Prosimy o składanie swoich zgłoszeń do dnia 30 listopada 2014 r.

Miejsce pracy: Kraków. Pełny etat - praca w pełnym wymiarze godzin.

Jeśli wysyłasz swoje zgłoszenia masowo, gdzie się tylko da i na obojętne stanowisko - nie trudź się, oszczędź swój i nasz czas: Nie przysyłaj swojej oferty!

Wymagania

Wymagane kompetencje:

- znajomość zagadnień dot. problematyki osób niepełnosprawnych,

- znajomość otwartego rynku pracy i zagadnień związanych z pracą na nim osób niepełnosprawnych,

- biegła obsługa komputera (Internet, MS Office - Excel, Word, Outlook, Powerpoint),

- wysoka kultura osobista, skrupulatność, rzetelność oraz sumienność w realizacji prac,

- optymizm, empatia, wyrozumiałość oraz wiara w drugiego człowieka,

- umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność i dobra organizacja pracy,

- doświadczenie w pracy z osobami o różnych niepełnosprawnościach, wykształcenie kierunkowe związane z pracą z osobami niepełnosprawnymi lub doradztwem zawodowym (i pokrewnymi) i będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Umowa na okres próbny 3 miesiące. Możliwość umowy stałej po okresie próbnym.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Premie, dodatki:
Do ustalenia.
Branża / kategoria:
Praca Inne