Specjalista ds. Wsparcia Klienta z językiem niemieckim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Waszawa, mazowieckie

Grafton Recruitment to międzynarodowa agencja rekrutacyjna założona w Irlandii w 1982 r. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych i tymczasowych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. W Polsce od ponad 17 lat poprzez sieć 8 lokalnych oddziałów skutecznie wspieramy naszych klientów i kandydatów. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług, jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001.

Miejsce pracy: Waszawa
OBOWIAZKI
Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów gotowych podjąć się pracy przy projekcie dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych na świecie marek z branży technologii informacyjnych na stanowisku:

Zadania:
  • przyjmowanie zgłoszeń technicznych przez telefon, mail oraz chat od Klientów niemieckojęzycznych
  • klasyfikowanie zgłoszeń wraz z odpowiednim określeniem ich priorytetu
  • odpowiadanie na pytania Klientów , rozwiązywanie próblemów związanych z użytkowaniem produktów
  • aktywowanie produktów

WYMAGANIA
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2+/C1)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Wykształcenie średnie
  • Zdolności interpersonalne i umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta będzie dodatkowym atutem

KORZYŚCI
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet relokacyjny

Numer referencyjny: 1-26-42079/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.