Specjalista ds. Wsparcia Klienta w języku szwedzkim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Grafton Recruitment  Polska Sp. z o.o.

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Kraków
OBOWIAZKI
Dla nowego zespołu związanego z rynkiem szwedzkim, aktualnie poszukujemy osób zmotywowanych do podjęcia pracy w charakterze Specjalisty Technicznej Obsługi Klienta. Poszukujemy osób posługujących się biegle językiem szwedzkim oraz zainteresowanych nowymi technologiami.
Nasz Klient jest Skandynawską firmą, która ma swoją siedzibę w centrum Krakowa.

Główne obowiązki:
  • zapewnienie wsparcia dla szwedzkojęzycznych Klientów oraz pracowników firm
  • prowadzenie wsparcia poprzez chat, e-mail, telefon oraz wewnętrzny system zgłoszeń
  • odpowiadanie na zapytania Klientów, rozwiązywanie trudności w działaniu wewnętrznych systemów, instalacja systemu, rozwiązywanie błędów

WYMAGANIA
  • biegła znajomość języka szwedzkiego
  • zainteresowanie rozwojem w obszarze Customer Care oraz technicznym wsparciu
  • doświadczenie na w Service Desk będzie dużym atutem
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • wysoka motywacja do podjęcia pracy i rozwoju w międzynarodowych strukturach

KORZYŚCI
  • indywidualny program szkoleniowy w języku szwedzkim
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • codzienny lunch w pracy
  • możliwość wyjazdu na szkolenie do Szwecji
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus bonusy finansowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Agencja zatrudnienia nr 812.

Numer referencyjny: 6-24-42002/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.