Specjalista ds. wsparcia IT

LSI Software S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

LSI Software jest jedną z najprężniej rozwijających się firm informatycznych działających w obszarze IT. Jej misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych wspierających działalność firm oraz pozwalających na zarządzanie nimi w sposób efektywny i kompleksowy.

Szukamy kandydata, który:

  • posiada umiejętności związane z wdrażaniem lub serwisowaniem oprogramowania. Mile widziana znajomość jednej z branż: kinowa, retail, gastronomiczna lub hotelarska.
  • zna MS SQL w zakresie pisania kwerend i analizy danych
  • posiada podstawową wiedzę o administrowaniu serwerami Windows i MS SQL Server
  • posiada doświadczenie w bezpośrednim kontakcie z klientem
  • ma umiejętność szybkiego uczenia się i przekazywania wiedzy

Atutem będzie doświadczenie w firmie, tworzącej lub wdrażającej oprogramowania.

Z nami będziesz mógł:

  • realizować prace wdrożeniowe lub serwisowe w obszarze oprogramowania
  • wspierać klientów w zakresie obsługi oprogramowania
  • rozwiązywać problemy klientów w zakresie obsługi oprogramowania
  • budować dobre relacje z klientami firmy

Otrzymasz od nas:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w dynamicznie rozwijanych projektach
  • pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karnet do obiektów sportowych)

Jesteś ambitny? Dołącz do nas!

Prezentacja firmy

LSI Software S.A – spółka notowana na GPW, wiodący producent i dostawca ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca Obsługa klienta