IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. Wsparcia IT

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności systemów sieci informatycznych (Citrix, VPN, Teamviwer, Landesk, itp.)
  • Zarządzanie flotą komputerów, drukarek oraz telefonów komórkowych i stacjonarnych
  • Reagowanie i wsparcie w sytuacjach nagłych awarii w obszarze całego systemu informatycznego (front office, ERP, Business Inteligence, hardware, soft ware, systemy kadrowo-płacowe)
  • Wsparcie przy uruchamianiu nowych oddziałów
  • Zarządzanie uprawnieniami pracowników
  • Monitorowanie obszaru licencji Google i poczty firmowej

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • świetna atmosfera pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • prywatna opieka medyczna
  • bogaty pakiet szkoleń,
  • możliwość rozwoju

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki informatyczne
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Nastawienie na poszukiwanie efektywnych rozwiązań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.