Specjalista ds. wsparcia - dział serwisu oprogramowania

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Katowice
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, firmy informatycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, tworzącej aplikacje dla branży farmaceutycznej oraz dla rozwiązań magazynowych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko konsultanta service desk, który dołączy do zespołu serwisu oprogramowania.

Zakres obowiązków:
  • analiza i rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji mobilnych oraz systemów ERP
  • kontakt z klientami firmy
  • analizowanie i raportowanie korekt do oprogramowania
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji technicznej

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe
  • wiedza z zakresu procesów biznesowych branży farmaceutycznej
  • doświadczenie w pracy przy systemach klasy ERP
  • znajomość i umiejętność tworzenia zapytań SQL/PL SQL
  • gotowość do nauki i dalszego rozwoju
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu

KORZYŚCI
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)
  • pracę w młodym profesjonalnym i zgranym zespole
  • samodzielne prowadzenie projektów oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość współpracy w oparciu o umowę o pracę jak i B2B
  • pracę w komfortowych warunkach – gwarantowane miejsce parkingowe, wyposażona kuchnia i jadalnia
  • wyjazdy integracyjne

Numer referencyjny: 7-10-42384/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.