Specjalista ds. wniosków unijnych

PromoPixel Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

PromoHolding – główna spółka holdingu skupiająca udziały wszystkich podmiotów i zajmująca się planowaniem strategicznym oraz rozwojem całej grupy kapitałowej.

Praca na proponowanym stanowisku obejmuje opracowanie wszelkiej dokumentacji potrzebnej do uzyskania wsparcia finansowego oraz zarządzanie projektami współfinansowanymi ze środków europejskich i krajowych.

Zakres obowiązków:

- Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów ze środków unijnych
- Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej oraz załączników niezbędnych w toku składania wniosków o dofinansowanie
- Bieżący kontakt z klientami firmy
- Kontakt z instytucjami finansującymi oraz zarządzającymi programami unijnymi
- Nadzór nad przebiegiem realizowanych projektów

Wymagania

- Doświadczenie w przygotowywaniu aplikacji o dofinansowanie UE (w tym analiza finansowa, biznesplany i studia wykonalności)
- Praktyczna znajomość Programów Operacyjnych UE (krajowych i regionalnych)
- Znajomość zasad rozliczania projektów inwestycyjnych, miękkich i badawczo-rozwojowych UE
- Samodzielność w działaniu
- Umiejętność rozmowy i współpracy z klientami
- Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Word i Excel
- Wiedza i praktyczne umiejętności z zakresu podstaw księgowości i finansów
- Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

- Ciekawą pracę pełną wyzwań
- Ambitną i satysfakcjonującą pracę w młodym zespole
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
- Niezbędne narzędzia pracy
- Bardzo dobrą atmosferę pracy

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu pasjonatów, przyślij swoje CV korzystając z formularza zgłoszeniowego.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883).”

Prezentacja firmy

Jesteśmy twórczą agencją interaktywną skupiającą się na projektow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting