Specjalista ds. wniosków POWER i RPO

Fundacja Aktywnych Inicjatyw Rozwoju

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Fundacja zajmująca się również szkoleniami poszukuje chętnych osób do współpracy w zakresie tworzenia wniosków o dofinansowanie w ramach POWER oraz RPO.

Wymagamy:
- doświadczenia w pisaniu projektów szkoleniowych i aktywizacyjnych (POKL, RPO 2007-2014)

Oferujemy:
- pracę zdalną (bez konieczności przychodzenia do biura)
- umowę o dzieło
- bardzo dobrą prowizję

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z wykazem projektów, które otrzymały dofinansowanie lub zostały skierowane do oceny merytorycznej.

Ważne: osoby bez doświadczenia w pisaniu oraz trenerzy/wykładowcy - bardzo prosimy o nie przesyłanie aplikacji w ramach tego ogłoszenia.

W odpowiedzi prosimy zawrzeć klauzulę o ochronie danych osobowych.

Wymagania

Wymagamy:

Prezentacja firmy

Fundacja Aktywnych Inicjatyw Rozwoju prowadzi działania edukacyjn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 700PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia