Arvato Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. windykacji

Miejsce pracy: Poznań k. Gniezno,Luboń,Swarzędz,Września,Śrem,Szamotuły,Środa Wielkopolska,Kościan,Oborniki

Zadania:

  • Telefoniczne oraz mailowe nawiązywanie kontaktów z dłużnikami
  • Omawianie z dłużnikiem spraw dotyczących sald konta i kwoty zadłużenia
  • Wyjaśnianie przyczyn opóźnienia w zakresie płatności
  • Negocjowanie warunków spłaty zadłużenia oraz ustalenie harmonogramu spłaty zobowiązań
  • Przygotowanie wezwań do zapłaty
  • Monitorowanie spłaty należności
  • Obsługa dłużników zgodnie z przyjętymi procedurami i standardami
  • Realizowanie planów windykacyjnych zgodnie z wyznaczonymi celami
  • Obsługa systemu komputerowego

Wymagania:

  • Roczne doświadczenie w obszarze windykacyjnym (warunek konieczny)
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów windykacyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w sektorze finansowym, bankowym, sprzedażowym lub księgowości
  • Silna osobowość, asertywność i cierpliwość
  • Wysokie zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność podejmowanie szybkich decyzji
  • Sprawna obsługa komputera i umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji w Internecie
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (godz.8 .00 – 19.00) oraz w jedną sobotę w miesiącu (godz. 8.00 – 16.00)

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz (szkolenie startuje w lutym)
  • Rzetelne, płatne szkolenie przygotowujące do pracy
  • Wsparcie trenerów oraz mentorów w trakcie pierwszych rozmów windykacyjnych
  • Motywujący system premiowy uzależniony od wyników windykacyjnych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy a także szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Umowę o pracę na pełen etat podpisywaną pierwszego dnia szkoleniowego
  • Bogaty pakiet socjalny (karta multisport, pakiet medyczny)
  • Przyjemną atmosferę w zgranym i profesjonalnym zespole
Nie czekaj! Aplikuj już dziś!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.