Specjalista ds. windykacji

Klient infoPraca.pl

Błonie, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • monitorowanie należności
  • bezpośredni kontakt z Klientem
  • windykacja należności Klientów biznesowych
  • prowadzenie dokumentacji windykacyjnej

Oferta

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

min. 2-letnie doświadczenie w pracy związanej z bezpośrednią windykacją należności Klientów biznesowych
bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)
skrupulatność i odpowiedzialność
znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Prezentacja firmy

Klient serwisu infopraca.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse