Specjalista ds. Windykacji i Reklamacji

LogiPower Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Elsen posiada 141 lat doświadczenia w zakresie usług transportowych. W tym czasie z firmy przewozowej przeistoczyliśmy się w firmę, która w sposób kompleksowy obsługuje klientów w obszarze logistyki i transportu. Jako Elsen Logistyka Sp. z o.o. na polskim rynku z sukcesami działamy od 8 lat.

W związku z dalszym rozwojem naszego oddziału w Gorzowie Wlkp poszukujemy pracowników na stanowisko:

Zakres obowiązków:

•Przyjmowanie oraz zarządzanie reklamacjami

•Kontakt telefoniczny i mailowy z dłużnikami firmy

•Wysyłanie wezwań do zapłaty

•Monitoring aktualnych rozrachunków z klientami

•Współpraca z działami operacyjnymi i księgowością

•Przygotowywanie dokumentów dla spraw kierowanych na drogę sądową oraz ich nadzór

•Wpisywanie nierzetelnych klientów na listę KRD

•Przygotowywanie raportów i analiz

Wymagania

•Wykształcenie wyższe (prawo, finanse, rachunkowość)

•Minimum roczne dowiadczenie w pracy na podobym stanowisku

•Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

•Znajomość technik windykacyjnych

•Mile widziane doświadczenie w branży TSL (transport, spedycja, logistyka)

Oferta:

•Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

•Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji

Prosimy o zamieszczenie w Aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. 2002r. Nr. 101, poz. 926 ze zm.”

Prezentacja firmy

LogiPower Sp. z o.o. znajduje się w czołówce Agencji Doradztwa P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse