Specjalista ds. Wdrożeń

Oleofarm Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.
Aktualnie do naszej firmy poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Region:

SPEC/BWR/2019

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:

  • Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów z kategorii produktów spożywczych.
  • Opracowywanie receptur i oznakowania produktów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • Bieżące monitorowanie przepisów prawa regulujących rynek produktów spożywczych.
  • Wyszukiwanie dostawców surowców do nowych preparatów.
  • Bieżące monitorowanie literatury naukowej oraz przygotowywanie opracowań materiałów naukowych dotyczących składników produktów.
  • Współpraca z dostawcami surowców i wytwórcami kontraktowymi.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (biotechnologia, farmacja, technologia żywności i kierunki pokrewne).
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w przemyśle spożywczym lub wyrobów medycznych przy projektowaniu/wdrażaniu produktów i opracowywaniu ich dokumentacji - warunek konieczny.
  • Znajomość zagadnień związanych z wprowadzaniem nowych produktów na rynek.
  • Znajomość krajowych i unijnych przepisów prawa regulującego rynek produktów spożywczych i wyrobów medycznych.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca analizę literatury fachowej i swobodną komunikację.
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielność w działaniu.
  • Efektywne działanie pod presją czasu.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w przemyśle farmaceutycznym.
  • Znajomość przepisów prawa regulujących rynek wyrobów medycznych, produktów leczniczych, kosmetyków.
  • Znajomość standardów HACCP, ISO 9001, GMP.
  • Umiejętność prowadzenia projektów.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Rozwój zawodowy w firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku.
  • Niekorporacyjne środowisko pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Pracę w organizacji wyznającej zasadę work-life balance.
  • Udział w ciekawych projektach związanych z wdrażaniem różnych kategorii produktów.
  • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.