Specjalista ds. wdrożeń systemów rezerwacji online

Profitroom Sp. z o.o.

60-829 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Profitroom to największy w Polsce dostawca systemów rezerwacyjnych online dla luksusowych hoteli i apartamentów. Specjalizujemy się również w projektowaniu stron internetowych oraz świadczymy usługi marketingowe dla Klientów z branży hotelarskiej. W ostatnich latach zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni za nasze projekty w międzynarodowych konkursach i zyskaliśmy zaufanie większości cenionych marek w naszym kraju. Obecnie, dzięki specjalistom w Polsce oraz oddziałom zagranicznym, Profitroom obsługuje już ponad 1500 hoteli w różnych zakątkach świata.

Zakres obowiązków:

. Konfigurowanie systemów rezerwacji online (silnik rezerwacyjny i channel manager)

. Wstępna analiza systemów pod kątem sprzedażowym

. Przeprowadzanie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania w języku polskim i angielskim

Wymagania

Poszukiwane kompetencje:

. Doświadczenie na stanowisku pomocy technicznej, obsługi Klienta lub doświadczenie w pracy z systemami do rezerwacji online

. Mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej

. Znakomita organizacja pracy własnej

. Cierpliwość i systematyczność

. Umiejętności analityczne i komunikacyjne

. Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

. Praca na pełen etat w ustabilizowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie

. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

. Atrakcyjne wynagrodzenie

. Przyjazna atmosfera w młodym zespole

. Wygodny dojazd dzięki lokalizacji w centrum Poznania

. Kursy języka angielskiego dla osób o różnym poziomie zaawansowania

. Dopłaty do karty MultiSport Plus

. Liczne spotkania firmowe i imprezy integracyjne

. Dofinansowanie rehabilitacji dla osób niepełnosprawnych

. Codzienne dostawy owoców do biura

Prezentacja firmy

Profitroom - jesteśmy jedną z największych agencji interaktywnych i soft... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Administracja biurowa