SPECJALISTA DS. WDROŻEŃ SYSTEMÓW ANALITYCZNYCH

Power Media

Kraków, małopolskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę, u klientów
integracja narzędzi i systemów analitycznych z systemami bazodanowymi, operacyjnymi itp.
tworzenie aplikacji i procedur uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o narzędzia bazodanowe, narzędzia ETL, IBM, SPSS i inne,
wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych rozwiązań

Wymagania:

wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane informatyczne)
doświadczenie w programowaniu w języku SQL
kompetencje w zakresie optymalizacji kodu zapytań (PL/SQL, T-SQL)
znajomość procesów i narzędzi ETL
wiedza z zakresu administrowania bazami danych
umiejętność analitycznego myślenia

Dodatkowymi atutami będą:

umiejętność skryptowania shellowego oraz znajomość języków skryptowych (javaScript, Python)
kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji pracy
znajomość zagadnień administracyjnych dla systemów Windows, Linux
wiedza z zakresu technologii integracyjnych poprzez websevices (SOAP, REST)
znajomość zagadnień gromadzenia i przetwarzania danych Big Data i baz NoSQL (np. Hadoop, Spark)
doświadczenia z narzędziami i systemami analizy danych (np. IBM SPSS, SAM, R, KNIME itp.)
znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole
stałą umowę o pracę i świadczenia po okresie próbnym
atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
aktywny udział w projektowaniu rozwiązań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media