Specjalista ds. wdrożeń oprogramowań ERP

LeasingTeam Sp. z o.o.

Starogard Gdański, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Starogard Gdański
Nr ref.: 0023928
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Utrzymywanie i budowanie relacji z Klientami Firmy,
  • przygotowanie oferty i prezentacja rozwiązań ERP,
  • współpracowanie z zespołem wdrożeniowym ERP,
  • wspomaganie wdrożeń oprogramowań u Klienta Firmy,
  • zapewnienie wsparciaposprzedażowego wdrażanych systemów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • podstawowa znajomość zagadnień z obszarów: handel, gospodarka magazynowa, produkcja, kadry i płace,
  • znajomość min. jednej linii oprogramowań ERP, INSERT, Comarch lub Wapro,
  • prawo jazdy kat. B,
  • zdolności analityczne i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość budowania relacji.

Oferta:

  • Praca w stabilnej firmie z ugruntowana pozycją na rynku w centrali firmy w Starogardzie Gdańskim,
  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie stałe,
  • premie uznaniowe oraz premie wynikające z osiąganych wyników,
  • stałe godz. pracy 8:00- 16:00.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.