Specjalista ds. wdrożeń IPTV

FallWork Sp. z o.o.

Łowicz , Sochaczew, łódzkie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łowicz , Sochaczew

OPIS STANOWISKA:

  • wdrożenie i obsługa techniczna platformy telewizyjnej (IPTV)
  • marketing i budowanie produktów multimedialnych i video (IPTV, CDN)
  • warsztaty i codzienna komunikacja w zakresie rozwiązań multimedialnych i video

OFERUJEMY:

  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość wyboru formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę z nowymi technologiami, ciągły rozwój

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w konfigurowaniu urządzeń teleinformatycznych i pracy na systemach zarządzania (transmisje kanałów video, głównie IPTV)
  • doświadczenie z dużymi rozwiązaniami video (IPTV, OTT, DVB)
  • znajomość zagadnień BigData, Cloud, wirtualizacji itp.
  • zdolność planowania projektu i dokumentacji oraz kompleksowego projektowania systemu
  • znajomość analizy wymagań biznesowych
  • zdolność samodzielnego definiowania wymogów dla w/w systemów
  • znajomość rynku, analiza trendów