Specjalista ds. wdrożeń i wsparcia technicznego oprogramowania dla zarządców nieruchomości

MMSoft s.c

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  • telefoniczna/mailowa pomoc w rozwiązywaniu zgłaszanych przez użytkowników problemów (wsparcie techniczne)
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • instalacja oprogramowania
  • konfiguracja oprogramowania podczas procesu wdrożenia
  • obsługa i serwis istniejących wdrożeń
  • tworzenie dokumentacji oprogramowania
  • testowanie aplikacji

Wymagania

  • ogólna wiedza z obszaru informatyki (umiejętność użytkowania systemów Windows, umiejętność obsługi pakietów biurowych)
  • umiejętność prowadzenia prezentacji
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • komunikatywność, zdolności analityczne, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność
  • kreatywność

Mile widziane, lecz niekonieczne:

  • wykształcenie w kierunkach ścisłych (np. matematyka, fizyka, ekonomia, finanse, studia techniczne)
  • doświadczenie pedagogiczne
  • znajomość zagadnień księgowych
  • znajomość specyfiki rynku zarządzania nieruchomościami (np. wcześniejsza praca na stanowisku zarządcy lub administratora nieruchomości)
  • znajomość programu "Lokale" firmy MMSoft
  • prawo jazdy kategorii B i własny samochód

Prezentacja firmy

Firma MMSoft zajmuje się tworzeniem i rozwijaniem oprogramowania informa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting