Specjalista ds. wdrożeń i szkoleń

Vector Soft Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Realizacja projektów wdrożeniowych z zakresu systemu sprzedaży Eurobilet.

• Instalacja, konfiguracja sprzętu komputerowego i oprogramowania.

• Przeprowadzenie szkoleń z zakresu obsługi oprogramowania.

• Doradztwo w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego.

• Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej, raportów z zakresu realizowanych projektów.

Wymagania

• Znajomość sprzętu komputerowego, urządzeń sieciowych ( podłączenie, konfiguracja)

• Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Windows (podstawy administracji systemem MS Windows Server)

• Znajomość MS SQL ( poziom zapytań).

• Komunikatywność

• Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów

• Prawo jazdy kategorii B

Słowa kluczowe: szkolenia, wdrażanie nowych pracowników, doradztwo, specjalista

Prezentacja firmy

Vector Software jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 400PLN - 5 300PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Sprzedaż