specjalista ds. wdrażania nowych produktów

Randstad Polska Sp. z o.o.

okolice Wałbrzycha, dolnośląskie

 Dla naszego Klienta, firmy z okolic Wałbrzycha, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 30420
Praca stała
Lokalizacja: okolice Wałbrzycha

Zakres obowiązków:
  • wdrażanie nowych produktów we współpracy z działem handlowym
  • nadzór nad wykonywaniem wzorów nowych produktów

Oczekiwania:
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • obsługa komputera, w szczególności MS Excel, Word Power Point
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane  doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w zakładzie naszego Klienta
  • rozwój i szkolenia wewnętrzne

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)