specjalista ds.VAT

HRK S.A.

kujawsko-pomorskie, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej o zasięgu międzynarodowym, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

specjalista ds.VATMiejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja dokumentów VAT;
  • Sporządzanie rejestrów oraz deklaracji VAT;
  • Wsparcie merytoryczne z zakresu podatku VAT;
  • Udział w przeglądach podatkowych firmy;
  • Reprezentacja firmy przed organami podatkowymi;
  • Wdrażanie i usprawnianie procedur w zakresie podatków.

Kluczowe wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii;
  • Bardzo dobra znajomość przepisów VAT;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych (w tym podatek dochodowy od osób prawnych);
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami MS Office (Excel);
  • Znajomość programów finansowo – księgowych;
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność i zaangażowanie;
  • Atutem będzie: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku;
  • Ciekawą, dynamiczną i pełną wyzwań pracę;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • Dofinansowanie kosztów dojazdów;
  • Atrakcyjny pakiet relokacyjny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.