Specjalista ds. Utrzymania Sieci

LeasingTeam Sp. z o.o.

Warszawa, 02-819, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania sieci - wsparcie techniczne 24/7/365;
  • Monitoring sieci i serwisów Klienckich;
  • Prowadzenie procesów utrzymaniowych usług i sieci – warstwy fizyczne i logiczne;
  • Techniczne wsparcie dla Klientów na drugim poziomie suportu technicznego (DWDM / SDH / IP / ETH/VOICE);
  • Odpowiedzialność za sieć Core IP;
  • Koordynacja przebiegu prac realizowanych w sieci na potrzeby utrzymania usług Sieci Stałej;
  • Ścisła współpraca z Operatorami [off-net], działami technicznymi oraz obsługą klienta;
  • Raportowanie zdarzeń w sieci i w usługach Klienckich.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Bardzo dobra znajomość sieci transmisyjnych IP/MPLS/Ethernet;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku ok. 3 lata;
  • Dyspozycyjność i chęć pracy w systemie zmianowym (24/7/365);
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana wiedza z zakresu obsługi Cisco, Juniper, Huawei;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stałą formę współpracy;
  • Możliwości rozwoju;
  • Opiekę medyczną oraz kartę Multisport;
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole.

Wymagania

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych poniższej klauzuli. Jednocześnie informujemy, że dokumenty, które nie zawierają klauzuli nie będą przez nas rozpatrywane.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Osoby zainteresowane udziałem również w innych procesach rekrutacyjnych prosimy o dopisanie w CV dodatkowej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb kolejnych rekrutacji przeprowadzanych przez Grupę LeasingTeam zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 2002, nr 101, poz. 926, ze zmianami).”

Prezentacja firmy

IT LeasingTeam realizuje usługi w zakresie pozyskiwania dla organ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems