Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Human & Hunter Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Miejsce pracy: Zabrze

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalista ds. Utrzymania Ruchu.

OPIS STANOWISKA:

  • Podejmowanie decyzji odnośnie sposobu naprawy lub przeglądu urządzeń zgodnie z wytycznymi DTR;
  • Dokonywanie napraw awaryjnych oraz przeglądów okresowych maszyn i urządzeń produkcyjnych i pomocniczych;
  • Nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania urządzeń na całym zakładzie;
  • Praca z dokumentami technicznymi;
  • Wykonywanie napraw i remontów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie, ukierunkowane technicznie o specjalizacji elektromechanicznej;
  • Wieloletnie doświadczenie w realizowaniu napraw urządzeń;
  • Umiejętność samodzielnego lokalizowania i usuwania awarii;
  • Mile widziane uprawnienia energetyczne.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę;
  • Narzędzia pracy;
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.