Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

AURATOR Sp. z o.o.

44-100 GLIWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. Utrzymania Ruchu

Do głównych obowiązków kandydata będzie należeć m.in:

1. Zapewnienie optymalnej gotowości do pracy wszystkich maszyn i urządzeń.
2. Prowadzenie ich sprawnej diagnostyki i regulacji.
3. Odpowiedzialność za planowanie, prowadzenie i rozliczanie zadań remontowych.
4. Rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych w obszarze utrzymania ruchu.
5. Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowo-remontowymi.
6. Odpowiedzialność za dostępność i sprawność techniczną maszyn.
7. Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Spółki w celu optymalizacji procesu produkcji,
8. Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych,
9. Odpowiedzialność za przestrzeganie przepisów BHP oraz ppoż.

Wymagania

1. Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe - preferowane specjalizacje to elektrotechnika, elektronika, automatyka, mechanika.
2. Minimum 2 – 3 letnie doświadczenie w służbach utrzymania ruchu.
3. Znajomość budowy maszyn i urządzeń.
4. Wiedza w zakresie mechaniki, umiejętności techniczne.
5. Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.
6. Umiejętność planowania i terminowość.
7. Dobra znajomość pakietu MS Office.
8. Uprawnienia elektryczne SEP.

Prezentacja firmy

AURATOR Sp. z o.o. wyspecjalizował się w dziedzinie napraw wirują... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne