Specjalista ds. Utrzymania Ruchu (MK)

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Chorzów, śląskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Chorzów

Obowiązki:

  • opracowywanie standardów dla oprzyrządowania produkcji,
  • odpowiedzialność za dokumentację podległego oprzyrządowania,
  • nadzór oraz koordynowanie napraw, modernizacji, konserwacji i przeglądów w podległym obszarze,
  • planowanie remontów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie min. średnie (preferowany kierunek techniczny),
  • znajomość pakietu MS Office,
  • wiedza z zakresu mechaniki oraz automatyki, znajomość rysunku technicznego.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio pod firmą,
  • atrakcyjny system premiowy oraz motywacyjny,
  • możliwości rozwoju oraz awansu,
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, opieka medyczna).

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.