Specjalista ds. utrzymania ruchu – mechanik

Work Service Express.

Piekary Śląskie, śląskie

Miejsce pracy: Piekary Śląskie

Oferujemy:

• rozwój w ramach nowoutworzonej komórki „utrzymania ruchu”

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na powierzonym stanowisku

• bogaty pakiet świadczeń socjalnych

• specjalistyczne szkolenia

• możliwość uczestnictwa i szkoleń w realizowanym programie Lean Manufacturing w firmie

• ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, inwestującej w rozwój swojej załogi

Oczekujemy:

• 3-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej

• wykształcenia średniego technicznego

• aktualnych uprawnień SEP G2 E oraz G3 E

• znajomości podstaw mechaniki, hydrauliki oraz pneumatyki

• dobrej organizacji pracy własnej

• umiejętności pracy w zespole

• systematyczności, skrupulatności i precyzji w działaniu

• znajomość systemu CMMS będzie dodatkowym atutem

Główne odpowiedzialności i zadania:

• opracowanie planów remontów i przeglądów urządzeń, instalacji w Spółce oraz realizacja zadań wynikających z tych planów

• opracowywanie założeń budżetowych w zakresie inwestycji i remontów

• przygotowywanie dokumentacji do zapytań ofertowych, analiza i ocena ofert

• proponowanie działań prewencyjnych i naprawczych – analiza przyczyn awarii

• raportowanie wskaźników UR

• wprowadzanie usprawnień techniczno-ruchowych

• optymalizacja zużycia sprężonego powietrza

• tworzenie, aktualizacja i nadzór nad dokumentacją techniczną

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.