Specjalista ds. Utrzymania Klienta

LeasingTeam Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

-Zadaniem osoby na tym stanowisku jest opieka nad wybraną grupą klientów.
-Wsparcie w procesie tworzenia zamówień klientów biznesowych i indywidualnych
-Utrzymywanie dobrych relacji z klientem
-Analiza kosztów i przychodów
-Raportowanie działań w firmowym systemie
-Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze i utrzymaniu klientów
-Znajomość podstawowych technik sprzedażowych wykorzystywanych w sprzedaży telefonicznej.

Wymagania

-Umiejętności sprzedażowe
-Umiejętność analitycznego myślenia
-Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
-Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office
-Energia do działania
-Dobra dykcja
-Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
-Umowę o pracę
-Kartę Multisport
-Pracę w energicznym, wspierającym rozwój zespole
-Doświadczenie w profesjonalnej, renomowanej firmie

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing