Specjalista ds. Utrzymania Klienta (kampania B2B lub B2C)

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 006879
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • telefoniczna obsługa Klientów indywidualnych lub biznesowych (małe i średnie firmy) w ruchu wychodzącym,
  • przedłużanie stałym Klientom kończących się umów/abonamentów,
  • prezentowanie aktualnej oferty oraz doradztwo w zakresie usług telekomunikacyjnych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem.

Oczekiwania:

  • komunikatywność,
  • miły głos i dobra dykcja,
  • wysoka kultura osobista,
  • chęć podjęcia długotrwałej współpracy,
  • zaangażowanie i pozytywne nastawienie.

Oferta:

  • motywujący system wynagradzania (stawka godzinowa, podstawowa + wysokie premie sprzedażowe),
  • elastyczne warunki zatrudnienia - umowę zlecenie na okres próbny, a jeśli zechcesz zostać z nami na dłużej, umowę o pracę,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia w Firmie, która gwarantuje Ci liczne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,
  • wsparcie w procesie sprzedaży,
  • pracę w młodym i kreatywnym zespole :)
  • wymagamy wypracowania min. 120 godz. w miesiącu, ale staramy się, aby godziny pracy były dopasowane do kalendarza Twoich zajęć i pasji,
  • miejsce pracy: Gdańsk, ul. Długa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.