Specjalista ds. utrzymania floty

Marcotran Polska Sp. z o.o.

Pyskowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu należącą do Grupy Spółek Marcotran mającej ponad 30-letnie doświadczenie w branży logistycznej na rynku europejskim.

Grupa Marcotran jest jednym z największych przewoźników w Europie, jej tabor stanowi flota licząca ponad 850 nowoczesnych pojazdów.

Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Pyskowice

Region: śląskie

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Podstawowa znajomość MS Excell, Outlook
  • Komunikatywność
  • Radzenie sobie w stresujących sytuacjach - rozmowy z kierowcami
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Znajomość języka hiszpańskiego
  • Znajomość mechaniki samochodowej

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Raportowanie i kontrolę techniczną pojazdów i dokumentów.
  • Kontrolę i zarządzanie materiałem i wyposażeniem pojazdów.
  • Współpracę z innymi działami w przedsiębiorstwie.

Oferujemy:

  • Stałą pracę w międzynarodowej organizacji
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań
  • Szkolenie stanowiskowe oraz możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne na stanowisku pracy
  • Możliwość doskonalenia języka angielskiego i hiszpańskiego w trakcie codziennie wykonywanych prac.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne