Opis stanowiska pracy

Energopol Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. usterek

Miejsce pracy: Szczecin oraz budowy na terenie Polski

Zadania:

  • nadzorowanie przebiegu usuwania usterek
  • uczestniczenie w przeglądach na budowie
  • odpowiedzialność za jakość i terminowość pracy pracowników i podwykonawców usuwających usterki
  • szacowanie i optymalizacja kosztów związanych z usuwaniem usterek
  • prowadzenie dokumentacji
  • współpraca z zespołem

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane wykształcenie o profilu elektrycznym)
  • doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku lub kilkuletnie doświadczenie w pracy związanej z nadzorowaniem robót na budowie
  • mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych
  • umiejętność ustalania przyczyn występowania usterek i szacowania kosztów ich usuwania
  • znajomość obowiązujących przepisów prawa budowlanego
  • zdolności negocjacyjne
  • samodzielność, inicjatywa i umiejętność rozwiązywania problemów
  • gotowość do odbywania podróży służbowych (głównie rejon północnej Polski)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę z doświadczonym zespołem

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.)”.

Prezentacja firmy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdzies... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca