Specjalista ds. Usług Teleradiologicznych

LUX MED Sp. z.o.o

Warszawa, mazowieckie

LUX MED to społeczność ekspertów z różnorodnym doświadczeniem. Troszczymy się o zdrowie i rozwijamy w przyjaznej atmosferze.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Bieżące przyjmowanie telefonicznych i mailowych zgłoszeń od klientów Teleradiologicznych;
  • Nadzór nad terminowym wykonywaniem opisów badań radiologicznych zlecanych przez kontrahentów;
  • Systematyczna weryfikacja przesyłanych danych w dedykowanym systemie informatycznym;
  • Współpraca z lekarzami radiologami współpracującymi z LUX MED ;
  • Wprowadzanie dokumentacji medycznej do systemu informatycznego.

Wymagania:

  • Wykształcenie – min. średnie;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu RIS/PACS;
  • Odpowiedzialność, operatywność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, zaangażowanie, dyspozycyjność (praca zmianowa, w tym: praca nocna).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
  • Elastyczne formy zatrudnienia;
  • Profesjonalne szkolenia, możliwość zdobywania nowych kompetencji i rozwoju zawodowego;
  • Pakiet pozapłacowy: opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe na życie -na preferencyjnych warunkach;
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Benefity:
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk
znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.