Specjalista ds. usług serwisowych

Gi Group Sp. z o.o.

Białystok, podlaskie

Miejsce pracy: Białystok

Zadania:

  • Wykonywanie usług serwisowych związanych z demontażem i montażem taśm transportowych na urządzeniach Klienta.
  • Wykonywanie usług związanych z inwentaryzacją i kontrolą stanu technicznego urządzeń na zamówienie Klientów.
  • Dostarczanie usług konsultingowych związanych z zakresem prowadzonych działań.
  • Kontakt z Klientami z powierzonego regionu, w celach organizacyjnych/handlowych.
  • Wykonywanie prac związanych z dyżurami powierzonymi przez kierownictwo działu produkcji.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (budowa maszyn, elektronika, automatyka).
  • Dyspozycyjność i gotowość do częstych podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Samodzielność i zdolności organizacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego - poziom komunikatywny.
  • Doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat.
  • Pracę w stabilnej, renomowanej firmie.
  • Wynagrodzenie do 6000 zł brutto/mies. + premie.
  • Samochód służbowy (również do celów prywatnych).
  • Dodatkowe benefity
  • Nowoczesne narzędzia pracy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.