Specjalista ds. Usług Głosowych i Transmisji Danych

Futuro Exito Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

· Prowadzenie projektów teleinformatycznych
· Wdrażanie rozwiązań sprzętowo-programowych
· Tworzenie dokumentacji systemów informatycznych
· Instalacja, konfiguracja i administracja urządzeniami sieciowymi I systemami radiowymi
· Budowanie i rozwijanie długotrwałych relacji z klientami

Wymagania

· Znajomość zagadnień związanych z sieciami LAN, WAN, WLAN
· Praktycznej umiejętności konfigurowania i zarządzania urządzeniami: routery, switche, bramki VOIP
· Dobrej znajomości protokołów i usług sieciowych: VPN, BGP, VLAN, IPSLA, DNS, SMTP, SIP
· Doświadczenie w administracji serwerami Windows, Linux
· Znajomość zagadnień bezpieczeństwa sieci
· Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
· Umiejętności pracy zespołowej oraz indywidualnej
· Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, organizacyjne i komunikacyjne
· Doświadczenie na podobnym stanowisku
· Prawo jazdy kat. B

Aplikacje (CV + list motywacyjny) prosimy wysyłać do dnia 27.02.2015 roku. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133, poz. 883).”

Prezentacja firmy

Lokalny operator telekomunikacyjny świadczący usługi dostępu do Internet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja