Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. uruchamiania usług jest odpowiedzialny za przygotowanie konfiguracji pod nowo uruchamiane usługi, dystrybucję urządzeń końcowych (CPE) i uruchomienie usług w lokalizacji klienta.

Oferujemy:

– umowę o pracę
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– atrakcyjne warunki finansowe
– specjalistyczne szkolenia

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

– dobrej znajomości technologii sieciowych
– znajomości języka angielskiego na poziomie dokumentacji technicznej
– umiejętności pracy pod presją czasu
– chęci samorozwoju i zdobywania nowych umiejętności
– prawa jazdy kat. B

Mile widziane, choć w części:

– praktyczna wiedza z zakresu wdrażania i utrzymania serwerów Linux ( Centos, Debian )
– praktyczna znajomość technologii hostingowych
– znajomość narzędzi do monitorowania sieci
– znajomość protokołów routingu
– znajomość systemów Windows Server
– znajomość systemów wirtualizacji
– umiejętność konfiguracji z CLI urządzeń: Extreme Networks, Cisco, Juniper, Mikrotik

Prezentacja firmy

Horyzont Technologie Internetowe - zaawansowane usługi teleinformatyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Internet / e-commerce, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Elektronika / Telekomunikacja