Specjalista ds. upowszechniania rezultatów projektu

Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku Specjalisty/tki ds. upowszechniania rezultatów projektu będzie należało m.in.:

udzielanie informacji nt. projektu,

prace organizacyjno-logistyczne związane z upowszechnianiem rezultatów projektu,

obsługa logistyczna spotkań, konferencji, szkoleń oraz innych imprez organizowanych w celu upowszechniania rezultatów projektu,

redagowanie pism, prowadzenie korespondencji w sprawie upowszechniania rezultatów projektu,

inicjowanie, prowadzenie i kompleksowa obsługa kontaktów z mediami lokalnymi, regionalnymi i ogólnopolskimi w celu upowszechniania rezultatów projektu,

upowszechnianie rezultatów za pośrednictwem różnorodnych mediów (w tym social-media),

redagowanie tekstów prasowych, promocyjnych i upowszechniających rezultaty projektu,

nawiązywanie oraz rozwijanie relacji z partnerami projektowymi.

Wymagania

wykształcenie wyższe,

sprawność i skuteczność komunikacyjna (w mowie i w piśmie),

doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu działań promocyjnych,

doświadczenie w profesjonalnym wykorzystaniu mediów społecznościowych,

znajomość środowiska medialnego,

biegła obsługa komputera (Internet, MS Office – Excel, Word, Outlook, Powerpoint, programy graficzne),

dobra znajomość języka angielskiego,

doświadczenie w obszarze problematyki niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem,

doświadczenie w pracy w „trzecim sektorze” będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

NASZA MISJA: <br/> <br/>Zapewnienie równych praw i podmiotowości osób ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat