Specjalista ds. umów i administracji (oznakowanie dróg)

Przedsiębiorstwo Inżynierii Drogowej Drog-Mol

Pyrzowice, Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma DROG-MOL (producent znaków drogowych) z siedzibą w Pyrzowicach działa w branży oznakowania dróg od ponad trzydziestu lat.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OPIS ZADAŃ:

  • sporządzanie i obsługa umów / aneksów / załączników z Wykonawcami i Podwykonawcami na roboty budowlane w branży oznakowania dróg;
  • współpraca z Wykonawcami / Podwykonawcami w zakresie przygotowania umów;
  • koordynacja obiegu informacji i dokumentów związanych z obsługą umów;
  • współpraca z działem sprzedaży;
  • prowadzenie ewidencji umów na każdym etapie.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie min 2 lata, na podobnym stanowisku w firmach z sektora budownictwa drogowego (w dziale rozliczeń, biurze budowy);
  • wyższego wykształcenia, preferowane o profilu finansowo-ekonomicznym lub budowlanym;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysokich zdolności analitycznych;
  • samodzielności, odpowiedzialności oraz dobrej organizacji pracy;
  • praktycznej znajomości Ms Excell.

OFERUJEMY:

  • praca pełna wyzwań, pozwalająca na ciągłe pogłębianie wiedzy i doskonalenie umiejętności zawodowych;
  • przyjazna atmosfera pracy i nowoczesne narzędzie pracy;
  • samodzielną i interesującą pracę w renomowanej firmie;
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności oraz zaangażowania – ustalane zawsze indywidualnie w trakcie rozmowy z kandydatem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z pierwszych producentów znaków drogowych w kraju. Buduj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse