Specjalista ds. umawiania spotkań

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
- prowadzenie rozmów handlowych
- badanie potrzeb klienta
- prezentowanie aktualnej oferty handlowej
- przygotowywanie ofert sprzedaży
- umawianie prezentacji handlowych
- współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane telefoniczne)
- umiejętności negocjacyjne, nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
- zorientowanie na wyniki i realizację targetu
- znajomość języka angielskiego (minimum b1)
- umiejętność analitycznego myślenia, rzetelność i samodzielność w działaniu

Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta
- umowę o pracę i atrakcyjne zarobki
- premię uzależnioną od realizacji celów
- benefity: ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna, lekcje angielskiego, dodatkowe 5 dni urlopu

Numer referencyjny: SUS/08/2018/WA2
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.